Firma TEC-2000 powstała w 1994 roku, założona przez osoby zajmujące się przygotowaniami paliw i smarów dla przemysłu motoryzacyjnego.

TEC 2000 mieszalnia i rozlewnia

Zdobyte doświadczenie, wiedza o materiałach i surowcach petrochemicznych w powiązaniu z pasją, pozwoliło nam stworzyć serię wyjątkowych preparatów. Istotą naszego produktu, jest to, że wykorzystuje on zaawansowane formuły z rynku petrochemicznego, które w żaden sposób nie szkodzą silnikowi. Wszystkie nasze preparaty mają za zadanie poprawę parametrów pracy silnika, poprzez wyeliminowanie z niego czynników erozyjnych, takich które powodują: gromadzenie się osadów, nagarów, zanieczyszczeń zmniejszających kompresję lub odkładanie się wody.

Nasze preparaty to bardzo precyzyjne i wyspecjalizowane narzędzia w płynie, dzięki którym silnik odzyskuje sprawność, moc i jest bardziej przyjazny dla środowiska. Jesteśmy obecni na rynkach europejskich od 1994 roku, a od 2004 również na rynku amerykańskim, koreańskim i japońskim. Od roku 2017 chcemy mocno wejść w rynek Polski, dając naszym klientom możliwość dbania o silnik na profesjonalnym, specjalistycznym poziomie.

W naszej firmie kochamy samochody, motocykle i wszystko co ma silnik. Jazda jest dla nas nie tylko przemieszczaniem się, jest rozrywką, przyjemnością i daje poczucie wolności. To dlatego chcemy aby nasze maszyny były sprawne i bezawaryjne bez względu czy jest to najnowsze BMW M3, youngtimer czy customwy Troumph Benville. Wszystkie mają silnik o który chcemy dbać i chronić go przed nadmiernym zużyciem tak aby służył jak najdłużej.

Wszystkie formuły TEC-2000 przechodzą drobiazgową kontrolę jakościową w naszych laboratoriach oraz uzyskały certyfikaty potwierdzające ich wysoką skuteczność. Nasze preparaty rekomendowane są przez takich producentów jak: Rolls Royce, Jaguar, Mercedes Benz, BMW, Rover, Volkswagen, Seat, Peugeot, Renault Fiat, Ferrari, Lancia, Alfa Romeo, Citroen, Nissan, Mazda, Toyota

TEC 2000 mieszalnia i rozlewnia tyl
 

Jak działają produkty TEC-2000

Wiemy jakich składników użyć aby stworzyć wydajny i bezpieczny preparat do ochrony silnika.

Jesteśmy zdania, że jeżeli preparat lub rozwiązanie jest do wszystkiego to jest do niczego i będzie pracowało w ograniczonym zakresie. Dlatego nasze preparaty są tworzone do specjalnie określonych działań.

  • Preparaty używane do konserwacji i dokładnego oczyszczania wtryskiwaczy w silnikach diesla i osobny preparat do silników benzynowych – TEC-2000 Fuel Injection Cleaner oraz TEC-2000 Diesel Injection Cleaner.
  • Preparat TEC-2000 Engine Flush, zaawansowany środek do czyszczenia wnętrza silnika z pozostałości przepracowanego oleju oraz osadów i pozostałych zanieczyszczeń znajdujących się w silniku, a przylegających do ścian bloku oraz korbowodów. Preparat stosuje się przy wymianie oleju.
  • TEC-2000 Oil Booster – rozwiązanie przeznaczone do wszystkich typów silnika, zmniejsza opory toczenia, dodatkowo smaruje elementy ruchome oraz wycisza cały układ. Dodawany do nowego oleju, w momencie wymiany lub krótko po serwisie.
  • Preparaty TEC-2000 System Cleaner – stworzony do „codziennej konserwacji” silnika, wtryskiwaczy i całego układu paliwowego. Pozwalają utrzymać silnik w doskonałej kondycji, podtrzymujący działanie preparatów TEC-2000 Injection Cleaner oraz TEC-2000 Engine Flush, dodatkowo wiąże i eliminuje wodę z układu paliwowego. Preparaty bardzo łatwe w użyciu, wystarczy dodać je do zbiornika paliwa.

Oferowane przez nas produkty są na bardzo wysokim poziomie technologicznym i stanowią czołówkę rozwiązań petrochemicznych tego rodzaju na Świecie. Wciąż pracujemy nad ich udoskonaleniem ponieważ, że zarówno technika i technologia w produkcji silników, paliw oraz smarów i olejów ciągle się zmienia, dlatego nasze produkty również ewoluują tak aby w jak najlepszy sposób współpracowały z najnowszą technologią obecna na rynku.

Więcej informacji jak działają poszczególne preparaty oraz jak instrukcje ich używać znajdą Państwo w opisach produktowych.

 

Laboratorium silnikow chemia silnikowa

TEC2000

TEC2000 Diesel Injector Cleaner TEC2000 Diesel Injector Cleaner
Producent: TEC2000
Cena:

67,00 zł

szt.
zobacz więcej
TEC2000 Diesel System Cleaner TEC2000 Diesel System Cleaner
Producent: TEC2000
Cena:

73,00 zł

szt.
zobacz więcej
TEC2000 Engine Flush - Płukanka TEC2000 Engine Flush - Płukanka
Producent: TEC2000
Cena:

64,00 zł

szt.
zobacz więcej
TEC2000 Oil Booster TEC2000 Oil Booster
Producent: TEC2000
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl