150 lat temu Valvoline wprowadziła na rynek swój środek smarny - opracowany przez dr Johna Ellisa olej na bazie ropy naftowej przeznaczony do silników parowych. Od tego czasu, spółka którą założył stale pracuje nad innowacjami, dostarczając na rynek wyłącznie najwyższej jakości środki smarne, płyny chłodzące i środki czyszczące. To właśnie ta spuścizna i zaangażowanie w innowacje sprawiają, że miliony ludzi ufają produktom Valvoline, powierzając im ochronę swoich pojazdów, silników i urządzeń, od Forda Model T aż po najnowsze dzisiejsze modele samochodów.

 

                                     


WIEDZA, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ

Od czasu swojego powstania Valvoline i zatrudniani przez nią naukowcy wykazują innowacyjność, tworząc i opracowując na nowo receptury olejów silnikowych do samochodów wyścigowych, obecnie produkowanych i do silników o dużym przebiegu. Nasze przywiązanie do innowacyjności znajduje odzwierciedlenie w naszych produktach, które pomagają zapewnić bezpieczeństwo jazdy samochodom poruszającym się po wszystkich drogach świata.

150 LAT INNOWACJI

Już od 150 lat Valvoline jest wiodącym dostawcą technologii środków smarnych. Od opracowania w roku 1939 oleju silnikowego X-18, przez opracowanie wysokowydajnego wyścigowego oleju silnikowego w roku 1965, do opracowania oleju MaxLife do silników o dużym przebiegu w roku 2000, Valvoline wciąż oferuje kierowcom innowacyjne produkty maksymalizujące ochronę silników ich samochodów.

Dzisiaj Valvoline prowadzi globalną sieć laboratoriów badawczo-rozwojowych, dystrybucji i obsługi klienta w 140 krajach. Oprócz wiodących w branży produktów, Valvoline oferuje rosnącą siłę globalnej marki i innowacyjne narzędzia, dzięki którym Valvoline jest cennym partnerem dla warsztatów, dealerów, sprzedawców detalicznych, producentów sprzętu i podmiotów gospodarczych.

Valvoline jest dumna z tego, że jako jedyny producent olejów silnikowych może wykonywać wszystkie pięć wymaganych rodzajów badań dla kategorii benzyny API i ILSAC w naszym laboratorium badawczym. Te zaawansowane technologie badania silników dają Valvoline niezależność i elastyczność w opracowywaniu innowacji dla naszych klientów. Valvoline nieustannie się rozwija, kontynuując długą tradycję wprowadzania innowacji oferujących użytkownikom i partnerom wartość dodaną.

 

 

Znaleziono produktów: 115

Olej Valvoline 10W40 Maxlife 5 Olej Valvoline 10W40 Maxlife 5
Producent: Valvoline
Cena: 83,99 zł
szt.
zobacz więcej
Olej Valvoline 0W40 Synpower 1l Olej Valvoline 0W40 Synpower 1l
Producent: Valvoline
Cena: 36,99 zł
szt.
zobacz więcej
Olej Valvoline 0W40 Synpower 4l Olej Valvoline 0W40 Synpower 4l
Producent: Valvoline
Cena: 123,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl